PROGEN B5 bakım kremi

Anasayfa PROGEN B5 bakım kremi

PROGEN B5 bakım kremi

Açıklama

Progen b5 nedir: PROGEN B5 bakım kremi eşsiz formulü ile Cildinizi Besler,

Korur, Onarır, Zararlı Güneş ışıklarını engeller ve cildinizin sıkılaşmasını sağlar.

Progen  b5 New genaration bakım kreminin içinde

 bulunan etken maddelerin faydaları

PROPOLİS FAYDALARI:  Propolis cilt sağlığı ve koruması için kullanılıyor. Ayrıca  kesik, abse, yara ve yanıklara uygulandığında o bölgeyi çok hızlı bir şekilde onardığı bilimsel çalışmalarda da kanıtlanmıştır. Cildi nemlendirme ve kırışıklığı önlemede olumlu etkiye sahiptir.

Aloe Vera Faydaları: Cilt dostu olan aloe verayı düzenli olarak cilde uygulamak koşuluyla ciltte sivilce, akne, leke, alerji gibi sorunlar önlenmiş olur. Aloveranın güneşten ya da yaşlılıktan dolayı oluşan cilt lekelerinin de görünümünü azaltıcı etkisi bulunmaktadır. Selülitler için de aloe vera tavsiye edilir.

Unisteron Faydaları: Muhteşem bir Anti aging dir.Hücre yenilenmesini hızlandırır, cildi pürüzsüzleştirir, cildi sılılaştırır, cilde elastikiyet kazandırır, Sarkmaları ortadan kaldırır. Kırışıklıkları ortadan kaldırır.

Shea Yağı Faydaları: Cildin nem ve su dengesini korumaya yardımcı olan shea yağı, güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı da doğal bir koruyucu niteliğindedir. SPF değeri 3 ile 6 arasındadır. Ciltteki lekeleri geçirmeye yardım eder.Egzama, akne, seboreik dermatit ve sedef hastalığı gibi rahatsızlıkların yarattığı etkileri azaltır.Cildin kuruluğunun sebep olduğu deri kaşıntılarını giderir.Tahrişi geçirir.

Provitamin B5 faydaları: Cilt bariyerinin güçlenmesine destek olur. Cildi sağlıklı ve nemli tutar. Cildin kendini yenileme sürecini hızlandırır. Cildinizin canlı, parlak, kendini yenilemiş bir halde görünmesini sağlar.

Yorum Yap


Kötü           İyi


Devam